Archive for the ‘Software’ Category

Vista…a dál?

Monday, October 27th, 2008

Někteří z nás ještě ani nestihli „přesedlat“ na Visty a už se rýsuje další operační systém Windows. Kolem něj se pochopitelně zmítá mnoho otázek a to, zda bude stejně tak náročný jako Visty, co přinese nového a zda vůbec má cenu si ho pořídit. Možná už Microsoftu dochází dobré nápady a kreativita, nebo možná sází na jednoduché názvy, ale zda nový systém s názvem Windows 7 je skutečně chytlavým názvem napoví až čas. Přestože se konečná verze má ukázat na trhu až koncem roku 2009, už teď se na konferenci v Los Angeles nová okna představí. Je pochopitelné, že bude chtít konkurovat firmě Apple a tak jednou z představených novinek je dotykové ovládání a funkce multi-touch – považovaná u počítačových technologií za revoluci. Ovšem nejen na dotykový systém chce Microsoft nové zákazníky nalákat. Zavedl i další inovace jako elektronický inkoust místo klávesnice nebo ovládání hlasem.

ADrive.com a 50GB pro Vás

Thursday, August 7th, 2008

Firma ADrive.com Vám nabízí diskový prostor o velikosti 50GB. Pro osobní používání je tento prostor zcela zdarma! 5OGB můžete využít podle Vaší libosti, na disk můžete nahrávat foto či video z dovolené, filmy, hudbu či textové dokumenty …  Když budete chtít, tak jsou Vaše data lehce dostupná jiným uživatelům. Webové prostředí je velmi jednoduché a pohledné, nahrávat data můžete několika způsoby. Data můžete nahrávat přímo přes webové rozhraní nebo přes klienta ADrive Backup Client (velikost tohoto klientu je 11MB).  Do webové rozhraní lze přistupovat z většiny internetových prohlížečů, které podporují Javu.  Tato služba je opravdu výhodná a za zkoušku stojí. ADrive Vám zadarmo nabídne velké množství funkcí, které sami zjistíte až svým používáním. Registrovat se můžete zde.

icq – něco málo o tomhle kecálku

Wednesday, August 6th, 2008

Něco málo o tomto fenoménu dnešní doby. ICQ je určitě nejrozšířenější kecálek na internetu a jeho funkce využil téměř každý z nás.

(more…)

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist