Co si přibalit v září k moři?

Blog

Léto se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci. To však rozhodně neznamená, že byste už letos neměli zavítat k moři. Spíše naopak, cesta k moři v září totiž představuje možná ještě o poznání lepší balzám na duši než ta během doby školních prázdnin.

Pláže už totiž nejsou ve většině případů tolik přeplněné, počasí není tak nesnesitelně parné, ale moře je přitom stále vhodné ke koupání. Prostě idylka, jak má být. 

Naskýtá se však otázka, co si s sebou zabalit na takovouto zářijovou, respektive podzimní výpravu do zahraničí k moři?

Vyjma klasik v podobě plavek, opalovacích krémů či slunečních brýlí musíte myslet i na situace, kdy naopak bude slunce vašim očím skryto a bude panovat nepřízeň počasí.

V takovém případě se vám bude skvěle hodit například pončo s kapucí, které vás perfektně ochrání před prochladnutím, větrem a deštěm.   

Stylové bikiny  

Naprostou nutností jsou postavě lichotící a esteticky vypadající bikiny, které zvýrazní vaše přednosti a upozadí nedostatky. Přesně po takových bikinách se před odjezdem či odletem k moři porozhlédněte.

Pokud vám to velikost kufru a finanční možnosti dovolují, tak rozhodně s sebou na dovolenou nevozte pouze jedny, mějte vždy po ruce alespoň jedny další náhradní plavky. 

Praktická ponča k vodě 

Ve vašem zavazadle nesmí určitě chybět ani výše zmiňované pončoSkvělou volbou k přibalení je taktéž ručníkové pončovyrobené z vysoce savého materiálu, jež je připraveno vás pokaždé perfektně zahřát a vysušit vaši pokožku. 

Pokud se chystáte k moři i s vašimi ratolestmitak pro zajištění jejich dokonalé ochrany před nepříznivým počasím si k moři přibalte pončo pro děti.   

Knížku, jež se vám postará o zábavu 

Dovolená představuje díky množství volného času ideální příležitost, kdy se můžete pobavit nebo se něčemu novému přiučit nad kvalitní četbou. Proto určitě nenechejte svou nejoblíbenější knihu doma a přibalte si ji s sebou do kufru.

Odměnou vám bude příjemně, a hlavně smysluplně strávený čas na pláži. Přece jenom koukání do prázdna člověka na chvíli zabaví a pomůže mu si pročistit hlavu, nicméně z dlouhodobého pohledu představuje čtení rozhodně hodnotnější trávení dovolenkových dní. 

Hebký svetr 

Buďte 100% připravení i na příchod chladnějšího počasí! Mějte na paměti, že podzimní podnebí je nevyzpytatelné a sem tam prostě bude potřeba vytáhnout svetr, alespoň tedy v evropských končinách.

Ideálně sáhněte po hebkém a nekousavém bavlněném či kašmírovém svetru, neboť nic nedokáže pokazit dovolenkový den tak jako tělu nepříjemné oblečení.  

Kvalitní sluneční brýle 

Na dostatečnou kvalitu dbejte i u slunečních brýlí. U nich to platí dokonce dvojnásob, protože chrání jednu z nejdůležitějších věcí, co máte – váš zrak. Při jejich pořizování tak rozhodně nehleďte pouze na cenovku.

Sluneční brýle by pak pokaždé měly být jednou z prvních věcí, jež si sbalíte do vašeho cestovního zavazadla, a to nejen na zářijovou dovolenou. 

Autor: Mysticstore.cz – vše pro adrenalinové vodní sporty

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist