Crazy kontaktní čočky

Vychytávky

Módním hitem a cool doplňkem jsou kontaktní crazy čočky, farebné šošovky. Jedná se o barevné kontaktní čočky s nejrůznějšími vzory, které překryjí přirozenou barvu Vašeho oka. Velkou výhodou je, že tyto čočky se dělají, jak s dioptriemi, tak bez nich. Na párty tak můžete vyrazit zcela originálně. Je vyloučeno, že by Vás někdo přehlédl!

S crazy čočkami můžete zazářit jako ďáblice, divoká kočka, co má sexy očka, nebo použít čočky hypnotického designu. Výběr je opravu veliký. Spousty vzorů kontaktních čoček jsou také vhodné pro muže, například s footballovým míčem, vzorem radiace nebo Cyborga…

Je tedy jasné, že s crazy kontaktními čočkami budete nepřehlédnutelní. Hodí se na každou párty, diskotéku, nejrůznější oslavy, maškarní bály nebo Halloween večírky.

Závěrem si neodpustím ještě pár tipů na vzory kontaktních čoček pro velmi sexy vzhled. Můžou být jimi: Barbie pink, Anaconda, Emerald green nebo Blackout. Oblíbili jste si crazy kontaktní čočky a chcete i ve všední den vypadat zajímavě, leč máte obavy, že by Vám je zrovna Vaši nadřízení v práci netolerovali? Zkuste zvolit zajímavé odstíny krycích nebo tónovacích kontaktních čoček.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist