Další domek na kolečkách…ale tenhle je výjimečný

Budoucnost, Design

Tenhle mobilní dům byl hlavně inspirován vilou Chemosphere Johna Lautnera. Tato moderní verze vesmírné lodi jako příbytku je jednoduše fantastická. Jediným rozdílem je, že Lautnerova verze je stacionární a tahle je cestovní. Krása tohohle domu na kolečkách spočívá v tom, že obsahuje všechny části obydlí, které už dnes považujeme za standart. Můžeme tady najít koupelnu, obývák, ložnici, kuchyň a také kancelář v 252° obytného prostoru.

Je to jednoduše mobilní minidům. Celá koncepce obytného domu je založena na pokojích rozevírajících se do 252° radiusu. Mobilní stěny a podlahy každé jednotky jsou na kolejnicích a jsou lehce rozevíratelné.

Celý domek navrchu zakrývá posuvná střecha složená z posuvných ploch. Takže pokud rádi kempujete a na vašich cestách jste si zvykli na jistý komfort, o který byste neradi přišli, tohle bude určitě řešení právě pro vás.
Ovšem jediné co jsem z tohoto konceptu nevybádala je řešení odpadu nebo kde jsou ukryté zásobárny vody pro sprchu a kuchyň.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist