Dětské dorty

Vychytávky

Každý mlsný jazýček si jistě nedokáže přestavit narozeninovou oslavu bez dortu. Kdo jednou ochutná jako dítě kus výtečného dortu, jistě se ho brzy jen tak nevzdá a bude se těšit na další příležitost, kdy si tuto dobrotu opět vychutná. Vzpomínám si na jeden ze svých prvních opravdu zajímavých narozeninových dortů, který byl udělaný ve tvaru škopku v němž se koupala panenka téměř až po krk ponořená ve šlehačce. Mmmm na to se prostě nedá zapomenout. Dortík byl tuším ještě s meruňkama. Děstké dorty jsou prostě součástí každé správné oslavy.

Dětství je spojeno se sladkostmi a je to taky sladký kus života. Dělat dětem radost je pak ještě úžasnější, hlavně když si ji zaslouží 🙂
A ikdyž jsou třeba někdy trochu darebné, kus výborného narozeninového dortu z nich udělá opět dítka poslušná (aspoň po dobu jeho konzumace :-)) Pobavit je můžeme svíčkami na dortu, které jen tak nesfouknou, nebo jim můžeme nechat udělat dort tématicky zaměřený. Např. s obrázkem oblíbeného televizního hrdiny, ve tvaru zvířátka, autíčka, květiny, nebo čehokoliv, co má dítě rádo. Inspirovat se můžete nechat dorty z fotogalerie.  To bude dítko teprve panečku koukat, jak to ta paní cukrářka upekla. A což teprve, když na oslavu přijde pár kamarádů, to si na dortíků smlsnou společně. Bude-li dostatečně velký můžou pak mít ještě kus ke snídaní jako princ či princezna.

Aby pečení dortu nedopadlo jako v pohádce o Pejskovi a kočičce, když se ho pokoušeli upéct, můžete tuto radost nechat na profesionálech, kteří Vám vyrobí dort dle Vašich představ a to nejen na jeho tvar, ale také ingredience. Pokud se nechcete nacpávat či máte obavu o svou váhu, zapomeňte na klasické máslové krémy a hezky si odlehčete např. krémem tvarohovým či jogurtovým. Dort s lehkými krémy a ovocem je prostě výborný. Nechte se inspirovat nespočtem fotografií nebo si rovnou objednejte dle svých požadavků. Nejste mlsnou, tak se pusťte do slaného či nepečeného dortu a užijte si svůj dort k narozeninám!

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist