Originální e-shop – konkurenční výhoda

Blog

Žádný e-shop není stejný. Každý má totiž svého ducha a jasnou vizi. E-shop musí být sestaven vždy především tak, aby prodával. To je hlavní úkol, kterým se každý e-shop musí ubírat.

Nabídnout zákazníkům kvalitně zpracované prostředí e-shopu, ucelenou nabídku, dostatek platebních metod a v neposlední řadě i kvalitní logistické služby, není vůbec jednoduché, a pokud vsadíte na bezplatný e-shop, který sice bude fungovat, ovšem jen velmi stěží profitovat, měli byste si tuto volbu velmi dobře rozmyslet.

Jediným správným řešením je totiž e-shop na míru, který bude jasně formulovat vaše aktuální nápady a prodejního ducha. Jedině takový e-shop může v moři e-shopů sklízet zasloužený úspěch.

E-shop na míru je vhodnějším řešením než takzvaný krabicový e-shop

Bezplatná e-shopová řešení jsou vesměs všechny stejná. Stejné rozhraní, téměř identické funkce, které lze pouze těžkou měnit a naprosto základní grafická podoba e-shopu rovněž velmi neprospívá.

Pokud tedy myslíte své prodeje přes internet opravdu vážně, měli byste si namísto myšlenky bezplatného, někdy také takzvaného krabicového řešení e-shopu pohrávat spíše s myšlenkou na takzvaný e-shop na zakázku, který bude pro vaše zákazníky opravdovým lákadlem. 

Kam by měl váš virtuální obchod směřovat?

Toužíte pokořit konkurenci, která se svým e-shopem každoročně slaví úspěch a láme rekordy prodejnosti? V tom případě by tvorba e-shopu na míru měla začít, co možná nejdříve.

Pokud totiž máte v hlavě ucelenou vizi o tom, kam chcete svůj e-shop směřovat, není nic jednoduššího než si nechat e-shop vytvořit a nespoléhat na bezplatná rozhraní, která zákazníka mnohdy od nákupu ve vašem e-shopu odradí. Eshop na míru totiž vašim zákazníkům nabídne mnohem více, než si myslíte.

Výhody e-shopového řešení na míru

Takzvaný e-shop na klíč může zákazníkům nabídnout ucelenou kategorii vašeho zboží a produktů včetně velmi autentických fotografií. Dále zákazníkům nabídne platební metody, mezi které v současné době patří rovněž i platební metoda PayPal či GoPay. Některé e-shopy vítají i platební metodu Twisto.

Logistika je u těchto e-shopů doplněna o dopravce společnosti Uloženka či Geis. A co rozhodně každého zákazníka potěší, je takzvaná B2B zóna, která zákazníkovi nabídne shrnutí jeho jednotlivých objednávek, a dokonce možnost vyřešení jeho reklamace on-line.

Každý zákazník rovněž i ocení různá bodová konta, na která sbírá body za nákup, které následně může vyměnit za hodnotné dárky dané společnosti. Každý e-shop na míru rovněž disponuje i rozhraním pro otevírání e-shopu v mobilním telefonu či na tabletu, což si dnešní uspěchaná doba rozhodně žádá.

Tyto, a ještě další funkce vám může nabídnout pouze e-shop na míru, který je určen zejména těm, kteří prodej na internetu myslí opravdu vážně. Jedním z tradičních tvůrců e-shopů na míru je i brněnské e-shopové řešení Zoner inShop.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist