Co nabízí pomaturitní studium jazyků

Blog

Pomaturitní studium. Pojem, který už jsi určitě někde zaslechl. Více se o něj však studenti zajímají až v případě, kdy se pro ně stane aktuální – když po úspěšné (ba i neúspěšné) maturitě nevědí, co dál.

Nechápej nás špatně – být čerstvý absolventem střední školy rozhodně není podmínkou k přijetí do pomaturitního jazykového kurzu, naopak, vítáni jsou studenti všech věkových skupin. Avšak ti, kteří ke studiu jazyka nastoupí po střední škole, mohou čerpat jednu velkou výhodu – i nadále zůstávají platnými studenty se všemi benefity, které tento status nabízí.

Jak výuka probíhá?

Pomaturitní kurz má prezenční formu studia. Studenti do lekcí dochází každý všední den, na 4 vyučovací hodiny týdně. Žádná matika či dějepis je ve škole však nečeká! Celou tuto dobu aktivně věnují zvolenému jazyku, který studují.

Ať už jde o pomaturitní studium angličtiny, němčiny či španělštiny (3 jazyky, ke kterým se na naší škole hlásí studenti nejčastěji), téměř všichni studenti odchází po jednom roce s certifikátem dosvědčujícím jejich znalost jazyka na určité úrovni v kapse.

Ale to už předbíháme! Pojďme si tedy ještě jednou krátce shrnout, co pomaturitní studium jazyka u PELICANa opravdu nabízí.

Status studenta

Jak už jsme zmínili výše, jestliže jsi letos úspěšně odmaturoval, máš na status studenta nárok. Většina jazykových škol má pomaturitní kurzy akreditované ministerstvem školství, nejedná se tedy o žádnou výjimku. Nicméně, PELICAN nabízí navíc jednu velmi cennou věc – ISIC kartu zdarma. Jestli už jsi někdy nějakou vlastnil, už víš, kolik výhod nabízí!

Kurz dalšího jazyka zdarma

Ve škole PELICAN víme, jak moc je znalost jazyků v dnešní době cenná. Proto v ceně za pomaturitní jazykový kurz najdeš další velké překvapení – kurz druhého jazyka zdarma. Jak…?

Zkrátka, každý student, který u nás studuje má právo zvolit si ještě jeden klasický kurz 1x 90 minut týdně zdarma. Letošní studenti vybírali mezi kurzy francouzštiny, španělštiny, ruštiny, němčiny a angličtiny. Pro jaký jazyk se rozhodneš Ty?

Platba na splátky i vrácení kurzovného v případě dodatečného přijetí na VŠ

Uhradit najednou celou částku za pomaturitní kurz je pro spoustu uchazečů nemožné. Proto PELICAN nabízí všem zájemcům možnost rozdělit si platbu na dvě splátky. První část je nutno uhradit před začátkem školního roku, druhá část se hradí do konce roku kalendářního.

Z mnohaleté zkušenosti víme, že si taky spousta našich studentů dávala přihlášky na vysokou školu, nicméně, studenti mají mnohdy obavu, co s nimi bude v případě, že přijímačky nedopadnou dle představ.

Proto se i v tomto případě snažíme vyjít zájemcům vstříc. K našemu studiu se mohou přihlásit studenti „do zálohy“, a v případě, že se na výšku úspěšně dostanou, vrátíme jim školné v plné výši. Samozřejmě!

V závěru článku bychom Tě rádi pozvali, aby ses o kouzlu naší jazykovky PELICAN přišel sám přesvědčit. Rádi Tě kdykoliv uvidíme – a na začátku školního roku mezi našimi studenty přivítáme!

Kromě jazyka se můžeš těšit na PELICAN večírky, dobročinné akce, evropské vzdělávací projekty, kterých je PELICAN součástí – nebo třeba na společné filmové večery.

Těšíme se na viděnou!

Tvůj PELICAN

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist