Archive for the ‘Přehrávače’ Category

Přenosné DVD přehrávače

Wednesday, April 21st, 2010

Dalším přírůstkem do vybavením moderní rodiny, či jednotlivců a to nejen digitálních a technických nadšenců, by měl být zcela jistě přenosný DVD přehrávač. Taktéž bychom jej mohly nazvat moderním společníkem na cesty. Pro jeho váhu a rozměry, využitelnost zabavením či ukrácením času při cestování by si toto označení jistě zasloužil. Můžete si jej tak s sebou vzít na své cesty, např. jako spolujezdec sledovat oblíbené filmy, přibalit si jej s sebou na služební cestu či dovolenou. O zábavu se Vám vždy postará a navíc Vám zabere minimum místa v zavazadle.

(more…)

Doonio Prime 2GB

Monday, October 12th, 2009

Před pár dny jsem narazil na tento nový mp3 přehrávač. Viděl jsem nejdřív jenom obrázky a přehrávač mě zaujal, že jsem o něm začal hledat více informací. Ještě ten den sem neváhal a přehrávač jsem si objednal. Za 2 dny mi přišel přehrávač domů a po rozbalení balíku, když jsem viděl jeho design a velikost jsem byl nadšen. Díky jeho miniaturním rozměrům 70x28x11mm je vhodný pro sportovce, ale také pro cestování či spoustu jiných činností. Neuvěřitelná je jeho výdrž baterie, která vydrží 66hodin. Přehrává klasické formáty jako mp3, WMA či WAV. V přehrávači je FM rádio či diktafon a samozřejmě funguje jako USB flash disk. Napájení je přes integrovanou Li-Pol baterii. Ještě jsem zapomněl na jednu důležitou věc, který jste si ale mohli všimnout v nadpisu, paměť je 2GB :). Pro mě je tento přehrávač ideální a po jeho cca 5dením používaní jsem velice spokojen. přehrávač si můžete zakoupit zde za cca 1 200 kč. Další informace o přehrávači zde.

Domácí discoshow

Saturday, March 7th, 2009

Nyní přichází disko se zvláštními efekty i do vašeho obýváku pomocí speciálních efektových reprobeden, které jsou uchyceny na zdi. V synchronizaci s rytmem přehrávané hudby vytváří na stěně světelné obrazce nebo třeba ekvalizér.

Dotykový ovladač je velikosti prstýnku a můžete ho tak nosit na ruce a přepínat nebo pauzovat songy podle libosti a není nutné neustále hledat zašantročený ovladač.

Reproduktory spolupracují s PC i domácím kinem a vytváří tak úžasnou světelnou show. Je to prima věc, hlavně jestli doma často pořádáte večírky a chcete je nyní mít o něco zajímavější.

Kazetka

Tuesday, March 3rd, 2009

Nezáleží na tom, jak rychle pokračuje technika, ale jak moc dokážeme využít kreativitu, ohlédnout se zpět a vytvořit retro věci. NVDRS Tape je přehrávač, který má klasickou kazetovou konstrukci, ale je to digitální přehrávač, který je označován podle starého standartu 45 60 a 90 minut. Znamená to, že pojmou 10 15 nebo 20 písní v digitálním formátu, které lze nahrát přes USB.

A pokud chcete hudbu přetočit, musíte manuálně, jako za starých časů, strčit do jednoho z otvorů prst nebo tužku a točit.

Strčením prstu do druhého otvoru a využitím kynetické energie se přehrávač dobíjí. Malá LEDka označuje stupně dobití (červená, oranžová, zelená).

A aby se náhodou vašemu retro přehrávači něco nestalo, uschovejte ho do obalu…a jak jinak může vypadat než klasický kazetový.

Color sonic

Thursday, February 5th, 2009

Tohle je nový zajímavý MP3 přehrávač, jehož playlist si navolíte pomocí barev. Co to znamená? Pomocí speciálního přiloženého softwaru si můžete pod různé barvy přiřadit jednotlivé žánry, které posloucháte; čili jedna barva představuje jeden hudební žánr. Když tedy chcete poslouchat hudbu, vyberte jednu nebo více barev a přehrávač automaticky vybere písničky do playlistu (pochopitelně podle barvy která byla k žánru vybrána).
Bluetoothová sluchátka v přehrávači drží pomocí magnetu.

LG DP889

Sunday, October 19th, 2008

Dnes vám představím přenosný DVD přehrávač LG s téměř luxusním designem. Za 169,99$ (asi 3 130 korun) si ho tady můžete koupit a poté si na LCD 8“ displeji vychutnávat tu nejkvalitnější podívanou. Doma vám stejně dobře poslouží jako digitální rámeček pro vaše fotografie, které lze jednoduše nahrát na paměťovou kartu 3v1 prostřednictvím USB portu. Přístroj vydrží při neustálém provozu až 3,5 hodiny, poté ho lze znovu nabít adaptérem, balení obsahuje adaptér do automobilu nebo domácnosti. Na tomto odkazu je možné shlédnout krátkou reportáž o tomto přehrávači.

K mnoha konkurencím iPodu přibyde další

Monday, October 6th, 2008

Do listopadu je sice ješte docela daleko, ale už teď média hovoří o nové kapesní konzoli Nintenda. Je menší, tenčí a stylovější. Mezi její inovace patří zabudovaný fotoaparát a vybavení funkcemi pro bezdrátovou komunikaci. A co se ještě změnilo oproti předešlým verzím? Možnost nastavit jas displeje na čtyřech stupních intenzity nebo prohlížení internetových stránek přes Operu, která bude k dostání na běžné herní kazetě. Znamená to, že zasunete kazetu do slotu místo hry a konzole se připojí přes Wi-Fi adaptér k síti. Užívat si můžete až 19 hodin hraní a za pouhé 3 hodiny je znovu plně nabitý. 1. listopadu vyjde v Japonsku za cenu nižší než 20 000 jenů a vyrábět se bude ve třech barvách – černá, bílá a růžová. U nás ho je možné sehnat za cenu kolem čtyř tisíc, repasovanou verzi jsem našla tady dokonce za necelé 3 000 korun. Sem se můžete podívat na oficiální stránky a jak už je u mě obyvklé, tady nebo tady jsou videa o produktu.

Doonio Prime 2GB

Wednesday, October 1st, 2008

Před pár dny jsem narazil na tento nový mp3 přehrávač. Viděl jsem nejdřív jenom obrázky a přehrávač mě zaujal, že jsem o něm začal hledat více informací. Ještě ten den sem neváhal a přehrávač jsem si objednal. Za 2 dny mi přišel přehrávač domů a po rozbalení balíku, když jsem viděl jeho design a velikost jsem byl nadšen. Díky jeho miniaturním rozměrům 70x28x11mm je vhodný pro sportovce, ale také pro cestování či spoustu jiných činností. Neuvěřitelná je jeho výdrž baterie, která vydrží 66hodin. Přehrává klasické formáty jako mp3, WMA či WAV. V přehrávači je FM rádio či diktafon a samozřejmě funguje jako USB flash disk. Napájení je přes integrovanou Li-Pol baterii. Ještě jsem zapomněl na jednu důležitou věc, který jste si ale mohli všimnout v nadpisu, paměť je 2GB, ale pro náročnější uživatelé se vyrábí i s pamětí 4GB nebo 8GB :). Pro mě je tento přehrávač ideální a po jeho cca 5dením používaní jsem velice spokojen. Přehrávač si můžete zakoupit zde za cca 1 200 kč. Další informace o přehrávači zde.

Nahradí nové médium plně CDčka?

Tuesday, September 30th, 2008

Je to asi 30 let, co mezi námi kolují optické disky pro ukládání digitálních dat, neboli jednoduše cédéčka a už se o jejich nahrazení ucházejí nová média. Jedním z nich je takzvané slotMusic. Důvodem jeho uvedení na trh je rok od roku upadající prodej CD nosičů s hudbou, protože lidé si stále více uchovávají nahrávky v digitální podobě, přesto je však chtějí mít stále na nějakém reálném médiu. Ve skutečnosti se ve nejedná o žádnou žhavou novinku, protože podstatou tohoto média je paměťová karta microSD od Sandisku. Pokud byste si tedy jednou takovou kartu koupili, počítejte s hudbou dodávanou ve formátu MP3. A to nebude trvat dlouho, dokonce se jejich nástup na trh předpokládá již v předvánočním období, protože s ní počítají už největší nahrávací společnosti jako EMI Music, Sony BMG, Universal Music a Warner Music. Cenově by se měly pohybovat na úrovni CDček, jejich kapacita je o něco větší – 1,1 GB, což znamená, že pojmou jedno celé hudební album i s texty písní. Tohle jsou oficiální stránky a pokud toho chcete vědět o CDčkách víc, tady je info a tady trochu praštěné video o jeho výrobě :).

Konec vinylovým deskám?

Thursday, September 25th, 2008

Před nedávnem jsem tu psala o vychytávce, díky které jste si mohli hudbu za starých MC kazet přehrávat v počítači a dokonce převádět do MP3 souborů. Dneska tu mám něco trochu podobného, nejde však o kazety, ale o staré dobré gramofonové desky. Bohužel nelze převádět z jen tak ledajakého gramofonu a tak váš starý přehrávač budete asi muset vyměnit za nový, má však vcelku moderní vzhled, takže vám v interiéru nějakou tu parádu udělá. Co se týče technické stránky, je zabalen se všemi kabely potřebnými pro připojení jak k PC tak i ke stereo soustavě (jak jinak než USB). Je dodáván s programem Audacity, který je kompatibilní s PC i MAC a slouží k odstranění charakteristických nedostatků vinylových desek. Tento software také podporuje vysokorychlostní nahrávání a poté opět vrací záznam do původní rychlosti a následně je možno jej uložit jako MP3 nebo WAV. Umožňuje připojení ke stávající audiosoustavě. Plug and play USB kompatibilní jak s Windows, tak s MAC.
Zatoužili jste oprášit své staré desky a uložit si je do kvalitnějšího a trvanlivějšího formátu? – s touhle věcí to nebude problém. (99.99$ asi 1660 korun)

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist