Buďte elektromobilní! Má to spoustu výhod

Blog

Elektromobily jsou stále oblíbenějším dopravním prostředkem. Jejich provoz znamená minimální náklady a přepraví vás do zaměstnání i na nákup. Buďte in! Pořiďte si elektrický skútr nebo babetu.

Elektromobilita v ČR má rostoucí trend

Zdravější životní styl i větší starost o zdroje na naší planetě jsou jen jedny z důvodů, proč roste obliba elektrodopravy.

Elektromobilita v ČR zaznamenává rok od roku nárůst, a to často i o desítky procent ročně. Dramatický nárůst zaznamenaly prodeje elektrokol a elektrických skútrů.

Umožňují uživatelům pohodlnou dopravu s minimálními náklady a možnost bezproblémového parkování i v přeplněných centrech měst. Evozidlo je jasnou volbou pro uživatele všech generací.

Elektromotorky pro každý den

Jak vypadá vaše cesta do práce? Dopravní zácpy a problematické parkování? Nebo dokonce nepříjemně přeplněné vozy městské hromadné dopravy, které vám občas ujedou? Vsaďte na pohodlí, dopravu za pár drobných, snadný průjezd ucpaným centrem a možnost zaparkovat kdekoliv.

Vsaďte na elektromotorky. Mají tichý provoz, nevylučují žádné emise a na některých modelech se můžete prohánět i bez řidičského průkazu.

Elektrický skútr nabijete v běžné zásuvce a jeho provoz může být až čtyřicetkrát levnější než cestování automobilem. Další informace k elektroskútrům najdete v článku – Jak vybrat elektroskútr.

Vlastník elektromotorky si užívá spoustu výhod

E skútr je jedním z nejoblíbenějších modelů. Vypadá skvěle, je trendy a má ekologický elektromotor. Provoz je zábavou, protože je vybavený automatickou převodovkou. Snadno jej zvládnou starší děti nebo může pomoci vašim rodičům.

Některé modely můžete řídit i bez řidičského průkazu a budou skvělým společníkem při pochůzkách po městě, cestě do práce nebo na nákup.

S e-skútrem šetříte hned několikrát:

  • šetříte na ceně pohonu
  • šetříte peníze za servis a provozní kapaliny
  • šetříte za povinné ručení
  • šetříte za parkování
  • šetříte životní prostředí

E babeta i na lesní cestu

Při jízdě po cestách bez hladkého asfaltu se nemusíte elektromotorky vzdávat. Je tu e babeta. Malý moped s elektrickým pohonem, na který můžete usednout i bez řidičského průkazu. Snadno si poradí i na polní cestě a je vybavena pohodlnými šlapátky, když je třeba stroji trošku pomoci.

E babety mohou mít dojezd až 100 km na jedno nabití, jsou skvělou volbou do menších měst.  

Dobíjení elektromotorek

Dobíjení elektromotorek je velmi snadné a postačí vám k tomu běžná zásuvka. Některé modely mají odnímatelnou baterii. Tu snadno přenesete do interiéru nebo do garáže a necháte nabíjet. Doba dobíjení se u jednotlivých modelů liší, obvykle je to 4 až 8 hodin.

Pro větší pohodlí si můžete pořídit náhradní baterii a mít vždy při ruce nový zdroj energie.

Přidejte se k tisícům těch, kteří chtějí pohodlnou dopravu s minimálními náklady. Staňte se vlastníky elektromotorky od výrobce Rulyt.cz

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist