Archive for the ‘Uncategorized’ Category

Vybavení pro gastronomii

Tuesday, June 28th, 2011

Cože? Vidličky a nože 🙂 A nejen to budete potřebovat při zařizování či obnově Vaší restaurace,  hospody, baru nebo klubu. Bez gastro zařízení se prostě neobejdete.  Gastronomické vybavení kuchyně nebo restaurace, hodně vypoví o Vašem gastro podnikání, a navíc se bez něj prostě neobejdete. Gastro Novotný je eshop s vybavením pro gastronomii a určitě Vám s gastro vybavením pomůže.

(more…)

Letní dovolená 2010

Saturday, February 27th, 2010

Jedním z dobrých nápadů, jak si ukrátit „čas tání sněhu“ je poohlédnout se po letní dovolené. Cestovní kanceláře a agentury se pyšní nejvyššími slevami do konce měsíce února. Pro ty z Vás jenž nestihli zareagovat údajně včas rezervací dovolené, a nemají chuť čekat, co nabídnou sezónní last minute pobyty a chtějí se již těšit na letní pobyt, se naskýtá zajímavá možnost rekreace a to zajištěním pronájmu chat a chalup v ČR.

(more…)

Pro slepé, kteří neznají Braillovo písmo

Friday, February 20th, 2009

Už i pro nevidomé, neznalé Braillova písma, byl vynalezen systém, který velice zjednoduší, nebo možná hlavně umožní toto písmo číst. To hlavní zařízení spočívá v jednoprsté rukavici se čtecím senzorem, bluetooth sluchátku a softwaru.

Na prstě je senzor, kterým se přejíždí po písmu a následně se odešle signál do hlavního zařízení, které je nahoře na rukavici. Zde se přetvoří do hlasového záznamu a odešle se do bluetooth sluchátka.

I-Quad tabule

Saturday, February 14th, 2009

Dnes tu mám pro vás jednu docela zvláštní věc. Jako nápad se mi to docela líbí, ale osobně si myslím, že využitelnost je vcelku minimální. No posuďte sami.

I-Quad používá tabulky z LED světýlek, které se spojují jednoduchým rámečkem a komunikují s nějakým externím zařízením, třeba počítačem, přes USB nebo bezdrátově. Každá destička je schopna nízkého rozlišení a může zde být zobrazeno cokoli. Od komunikace, přes zábavu dokonce až po ambient light.

Bezdrátové spojení je sice užitečné, ale podle mě by byla menší tabule s větším rozlišením mnohem lepší.

Stírací kalendář

Saturday, February 14th, 2009

Jestli máte rádi škrábání stíracích losů, ale neradi utrácíte peníze za nejisté štěstí, nyní si tuto kratochvíli můžete užívat každý den. A to doslova…tedy pokud si pořídíte stírací kalendář. Je to velice užitečná věc a pokud byl některý z vašich dnů obzvláště strašlivý, jednoduše ho vymažte ze svého života.

Přírodu domů

Thursday, February 5th, 2009

Říká se, že chůze po čerstvé trávě a mechu, nebo přírodní zemině vůbec, příznivým způsobem podporuje krevní oběh. Je ovšem dost problém v zimě, když mrze, si vyjít na procházku bosky do lesa, abyste si paradoxně utužili zdraví chůzí po něčem přírodním. Ale to by nebyl moderní svět, aby i tenhle problém nevyřešil. Moss Carpet přinese trávu do vaší koupelny až k vašim nohám. Je vyrobený ze speciální pěny, která se nazývá plastazote. V rohožce byste mohli najít tři různé druhy mechu. K jeho růstu přispívá vlhkost koupelny, a proto by se ani jinam umisťovat neměla.
P.S.: Vzkaz od designéra: Skřítci nejsou součástí balení 🙂

I bez sponky to jde

Thursday, February 5th, 2009

Já osobně zbožňuju jednoduché, ale přesto funkční nápady. Designér Sherwood Forlee vynalezl přístroj, který vám ušetří kancelářské sponky a sponky do sešívačky. Ušetříte peníze i životní prostředí. Jak? Jak říkám, Sherwood vynalezl přístroj, který do bloku papíru vyřízne díru a odsekne růžky papíru. Jednoduchým systémem tak můžete vrchní papír přeložit a blok vám bude držet pohromadě stejně spolehlivě jako sepnutý sponkou.

Kam s tím?

Thursday, February 5th, 2009

Také si občas říkáte „Klíče sem, klíče tam, co já s nimi udělám“? Nebo ráno před odchodem do práce neděláte nic jiného, než že je hledáte? Vždycky je spousta míst, kam se můžou zašantročit, ale vím o jedné pomůcce, která vám pomůže je udržet na jednom místě a to vám hlavně ušetří spoustu času s jejich hledáním.
To co vypadá jako beruška na zdi je ve skutečnosti guma s otvory a když si budete pamatovat kam jste jí přimontovali, tak nalezení klíčů už nikdy nebude problém.

Kytarové kurzy bez lektora

Thursday, February 5th, 2009

Jste samouci? Už odmala jste si přáli stát se velkou rockovou hvězdou? Dostali jste k Vánocům kytaru, ale pořád jste se nedostali k tomu, abyste si našli nějakého učitele? Maestro od Eugena Cheonga je skvělý pomocník a díky němu byste si konečně mohli splnit svůj velký rockový sen. Tahle vyučovací pomůcka funguje asi takhle – na SD kartu nahrajete MP3 písničky a zastrčíte ji do zařízení, které písničky převede do kytarových akordů, které jsou pak promítány na struny, takže vždycky víte kde hrát.
Maestro je vyučovací zařízení, které se dá připojit ke každé klasické kytaře a bylo vytvořeno především pro překonání strachu z těžkých začátků.
zařízení podporuje MP3, midi a wav.

Dárkové přání

Thursday, February 5th, 2009

Dnes už je prý těžké vytvořit a někomu dát originální přání k Vánocům nebo k Valentýnu, k narozeninám nebo prostě jen tak. Na těchto speciálních kartičkách můžete přání sami vytvořit tím, že motiv do barevného přání vyloupete a dovnitř napíšete vzkaz. A abyste náhodou něco nezkazili a vaše přání vyšlo tak jak má, můžete si ho nanečisto nakreslit na zkušební kartičky.

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist