Letní dovolená 2010

Uncategorized

Jedním z dobrých nápadů, jak si ukrátit „čas tání sněhu“ je poohlédnout se po letní dovolené. Cestovní kanceláře a agentury se pyšní nejvyššími slevami do konce měsíce února. Pro ty z Vás jenž nestihli zareagovat údajně včas rezervací dovolené, a nemají chuť čekat, co nabídnou sezónní last minute pobyty a chtějí se již těšit na letní pobyt, se naskýtá zajímavá možnost rekreace a to zajištěním pronájmu chat a chalup v ČR.

Je bezpochyby, že letní dovolená na horách má své kouzlo. Pobyt v klidném přírodním prostředí na čerstvém vzduchu je velkým přínosem a odpočinkem pro lidský organismus. dovolená na chatě či chalupě poskytuje levnou rekreaci v horách a pohořích České a Slovenské republiky. Ne každý z nás má možnost zajistit si dovolenou na chatě u svých známých či prostřednictvím zaměstnavatele, jak tomu bylo v dobách minulých, přitom po tomto odpočinku toužíme.

Velkou výhodou využití služby pronájmu chat či chalup je jejich cena, výběr lokality, vybavení či dostupnost automobilem. Týdenní letní dovolená pro rodinu či partičku přátel pak může vyjít něco okolo 7000 – 9000 Kč. Cena pronájmu chaty se vesměs odvíjí od velikosti, počtu lůžek, vybavenosti např. Lze vybrat i chalupu s bazénem, což je jistě příjemným zpestřením každé letní dovolené. Dále lze počítat se zajištěním lůžkovin, kuchyní či kuchyňským koutem se standardním vybavením podle počtu osob a koupelnou, splachovacím WC…

Na stránkách cestovní agentury DDS TOUR si pak můžete zvolit buďto výběr chaty či chalupy dle lokality např. Krkonoše, Jizerské hory, Český ráj, Jeseníky a další, nebo si nechat doporučit letní dovolenou dle typu rekreace např. Rodinná dovolená, dovolená u vody či sportovní dovolená. Lokality lze vybírat pomocí mapek, kde se nám po výběru dané oblasti zobrazí nabídka chat a chalup k pronájmu s vyčerpávajícím popisem a fotografiemi. Bohatá nabídka Vás jistě potěší, a tak jen zbývá si z ní vybrat, a užít si báječnou dovolenou na horách bez starostí a zařizování.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist