Bytové vůně a parfémy

Design

Další novinkou na trhu, která si probíjí cestičku do našich obydlí jsou bytové parfémy a vůně.  Tyto produkty nejsou jen tak dalším “osvěžovačem vzduchu” do místnosti, ale zcela unikátním pojetím v oblasti bytových vůní. Na rozdíl od běžně známých vonných svíček či tyčinek, vůní do el. sítě či nejrůznějších rozprašovačů je tento druh bytových parfémů zcela bezpečný, k jeho obsluze není potřeba žádných speciálních úkonů. Použití je velmi jednoduché a nenáročné přitom účelové a výsledkem je příjemně provoněný domov.

Bytové parfémy tvoří zároveň dekorační prvek místnosti. Nabízí se nám již hned několik možnosti v provedení či výběru těchto bytových doplňků, ze kterých  vůně prostupuje do okolí. Velmi zajímavou a netradiční možností jsou aroma difuzéry. Jsou to vlastně lahvičky naplněné vonnou esencí se dřevěnou zátkou. Podle množství vložených bambusových tyčinek do této nádobky je vůně intenzivnější. Větší balení Vám přitom vystačí k provonění prostoru až na 10 měsíců. Další možností využití použitých tyčinek je např. provonění šatníku či menších prostor.

Dalším zajímavých druhem bytových difuzérů jsou designové aroma difuzéry. Jedná se o zajímavě esteticky provedené bytové doplňky v nápaditém tvarovém provedení, ze kterých se po zakoupení vůně stávají plně funkční bytové parfémy. V neposlední řadě mě velmi zaujaly parfémované kameny či menší vulkanické vonné kamínky. Tyto designové prvky jsou vhodné např. k vytvoření vonného aranžmá.

Vůně jsou zcela nezávadné a protialergenní, vybrat lze ze široké škály a nejen proto mají pozitivní účinky na lidskou psychiku.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist