Archive for the ‘Fotoaparáty’ Category

USB digital camera

Sunday, January 11th, 2009

Představte si USB fotoaparát bez hledáčku, bez LCD displeje a bez čudlíků…vlastně jen s jedním. I to je možné. Pokud byste si rádi připomněli pocit toho, jak vyjde snímek, který jste zrovna nafotili, tak hurá do něj. Toto maximálně zjednodušené zařízení se základními funkcemi kombinuje digitální USB kameru s jednoduchostí přenosu přes USB. Stačí jen připojit do počítače a třeba budete ještě překvapeni svým nadáním a pěknými záběry.

O jedno v kapse víc

Saturday, November 15th, 2008

V dnešní době už si lidé pomalu přestávají kupovat zařízení, která by použili zvlášť na focení, telefonování, zaznamenávání na kameru nebo navigování trasy, ale raději si koupí lepší a dražší telefon, který umí i prohlížet e-maily, ohřívat párky, venčit psa a čistit zuby (nebo bůhví co ještě dalšího) dohromady a mohou ho bez dalších obalů, baterek a kabelů tahat s sebou všude na cesty. Ani se jim vlastně nedivím, při tolika jiných věcech, co například já tahám s sebou si to ani neumím představit. Ale přeci jen do těchto zařízení přichází nové technologie a tak vám dnes představím minikamerku, jejíž příchod ohlásil Flip, který je svým stávajícím rozsahem kamerek ohromující. Flip MinoHD je kamera schopná natáčet video v kvalitě HD v rozlišení 720p (1280×720) ve formátu 16:9 a přichází se 4GB pamětí, na kterou můžete natočit až 60 minut videa. Velikostně zhruba odpovídá běžným mobilním telefonům – 4“ x 2“ x 0,6“ (10,16 x 5,08 x 1,52cm). Nabíjecí Li-ion baterie vydrží až dvě hodiny, je dodávaný se softwarem který pracuje s jakoukoli verzí PC nebo Mac. Je také schopný nahrávat videa pro e-maily nebo blahopřání a umožňuje okamžité nahrání na MySpace nebo YouTube. Objednávat lze zde za 229.99$ včetně dalších verzí Flipu nebo doplňků od 14.99$.

Supermoderní Nikon Coolpix P6000

Monday, August 11th, 2008

Nikon vytasil ze své dílny opravdu zajímavý kousek, fotoaparát Nikon Coolpix P6000 bude v září velmi žádané zboží. Tento fotoaparát, který ma vestavěný GPS modul a je vybaven konektorem k síti Ethernet už teď sklízí pochvaly na diskuzních forech a dosahuje vysokého hodnocení ze strany odborníků. Coolpix P6000 tedy snadno připojíte k síti internet a svojo fotky nahrajete tam kam potřebujete. Snímač fotoaparátu má 13,5 milionů pixelů což je na dnešní dobu slušné číslo 🙂 Dále nechybí 4x optický zoom či podpora SD a SDHC karet. Možné je také nastavit barevné efekty a až 15 programů zahrnujících režimy pro obtížní podmínky při focení. Tento model je opravdu povedený kousek a na trhu bude k sehnání v září. Odhadovaná cena má být kolem 500$ ( 7 900 kč ).

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist