Supermoderní Nikon Coolpix P6000

Fotoaparáty

Nikon vytasil ze své dílny opravdu zajímavý kousek, fotoaparát Nikon Coolpix P6000 bude v září velmi žádané zboží. Tento fotoaparát, který ma vestavěný GPS modul a je vybaven konektorem k síti Ethernet už teď sklízí pochvaly na diskuzních forech a dosahuje vysokého hodnocení ze strany odborníků. Coolpix P6000 tedy snadno připojíte k síti internet a svojo fotky nahrajete tam kam potřebujete. Snímač fotoaparátu má 13,5 milionů pixelů což je na dnešní dobu slušné číslo 🙂 Dále nechybí 4x optický zoom či podpora SD a SDHC karet. Možné je také nastavit barevné efekty a až 15 programů zahrnujících režimy pro obtížní podmínky při focení. Tento model je opravdu povedený kousek a na trhu bude k sehnání v září. Odhadovaná cena má být kolem 500$ ( 7 900 kč ).

1 Comment »

Comment by Jiří Heller

Přátelé,

je vidět, že NIKON po úspěšné sérii profesionálních těl D3, D300 a D700 je na špičce produktů i v oblasti kompaktních přístrojů.
Prosím, máte tušení, jaký typ čipu se rozhodli konstruktéři použít?

Jiří Heller
Galerie WWG.CZ

Posted on August 12, 2008 at 8:33 pm

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist