Archive for the ‘Vychytávky’ Category

Masážní křesla

Thursday, July 14th, 2011

Necíte se zrovna ve své kůži? Pobolívají Vás záda z práce u PC v kanceláři, či jste unavení a jediné co by jste si přáli je pohoda? Jedním ze skvělých způsobů, jak se do ní dostat je masáž. Že nemáte čas někam běhat? Zkuste tedy pomyslet na masážní křeslo, které by tuto službu pro Vaše tělo udělalo.

Masážní křesla jsou v dnešní době na trhu dostupnou záležitostí, takže si jej můžete dovolit i u Vás doma, v kanceláři nebo jej pořídit jako originální dárek někomu blízkému.  Rodinní příslušníci a návštěvy se o místo v masážním křesle budou předhánět a určitě se jim domů jen tak chtít nebude.  Vy jste však paní/pánem domu, takže si jej užijete nejvíce.  (more…)

Dětské dorty

Friday, November 19th, 2010

Každý mlsný jazýček si jistě nedokáže přestavit narozeninovou oslavu bez dortu. Kdo jednou ochutná jako dítě kus výtečného dortu, jistě se ho brzy jen tak nevzdá a bude se těšit na další příležitost, kdy si tuto dobrotu opět vychutná. Vzpomínám si na jeden ze svých prvních opravdu zajímavých narozeninových dortů, který byl udělaný ve tvaru škopku v němž se koupala panenka téměř až po krk ponořená ve šlehačce. Mmmm na to se prostě nedá zapomenout. Dortík byl tuším ještě s meruňkama. Děstké dorty jsou prostě součástí každé správné oslavy.

(more…)

Alu kola

Monday, July 19th, 2010

Ozdobou a funkční součástí každého čtyřkolého miláčka, auta jsou kola. Cožpak, když si potrpíme na tuning auta a kvalitní díly. Časem se však tento koníček může hezky prodražit a nejen proto se pojďme vydat za prodejcem, který nám nabízí pouze kvalitní, značková alu kola za nejlepší ceny.

(more…)

Crazy kontaktní čočky

Sunday, May 16th, 2010

Módním hitem a cool doplňkem jsou kontaktní crazy čočky, farebné šošovky. Jedná se o barevné kontaktní čočky s nejrůznějšími vzory, které překryjí přirozenou barvu Vašeho oka. Velkou výhodou je, že tyto čočky se dělají, jak s dioptriemi, tak bez nich. Na párty tak můžete vyrazit zcela originálně. Je vyloučeno, že by Vás někdo přehlédl!

(more…)

Inteligentní budík Sleeptracker

Thursday, April 1st, 2010

Pokud nemáte rádi ranní vstávání tak jako já, nebo s ním máte po většinu roku problém, je tady novinka, která by nám všem v tomto směru pomohla vyřešit tuto nepříjemnost. Jak se říká, lidé se dle toho, jak pozdě v noci chodí spát nebo jak brzy ráno vstávají dělí na tzv. „noční sovy (zvěř)“ nebo “ranní ptáčata“. Těm “nočním sovám“, které ráno musí vstávat by se mohlo zdát, že v tomto směru to mají lidé typu “ranní ptáčata“ snažší. Ale není pravdou, že když člověk sice ráno vstávat umí, vzbudí se příjemně odpočat a pln energie. Pro snažší vstávání a příjemně započatý den je zde novinka pod názvem Sleeptacker, inteligentní budík, který pozná, kdy Vás má příjemně vzbudit.

(more…)

Redesign kancelářské sponky

Thursday, March 12th, 2009

Kancelářskou sponku ve svém životě použil snad každý a každý také ví, kolik má záhybů. Ale pak přišlo Art Lebedev Studio a tenhle legendární vynález ještě vylepšili. Kdo by to byl řekl, že to ještě jde!…nicméně přidali trochu kovu, zakroutili ho o něco víc než obvykle a nazvali to “Super Paper Clip!” a v Rusku je to “Skrepkus”.

Největší výhoda tohoto vylepšení pramení z toho, že do sponky můžete připevnit víc dokumentů a ještě ke všemu odděleně.

Kolik mi zbývá do víkendu?

Thursday, March 5th, 2009

Může to být trochu depresivní se na tenhle ukazatel podívat hned v pondělí, nicméně když přes týden nemáte ponětí o čase, může vás třeba ve čtvrtek překvapit, že do víkendu zbývá už jen pár hodin. Nastavte si třeba, že víkend začíná v pátek v pět hodin a speciální hodiny vás budou každou minutou přibližovat k očekávanému víkendu a budete vědět na minutu přesně kdy ta velká sláva vypukne.

2 v 1

Tuesday, February 17th, 2009

U některých nápadů si občas říkám, jak to, když jsou tak jednoduché, někoho nenapadly už dřív? Asi jako v případě tohoto metru s tužkou.
Jak často se vám stává, že kutíte a kutíte a najednou při obtížném měření musíte všeho nechat, protože nemáte po ruce tužku, ani nikoho nablízku kdo by vám ji podal, abyste si zakreslili kýžený rozměr? Já teda nejsem žádný stavitel, ale když už se k něčemu takovému dostanu, tužku ne a ne najít. Snad proto se daly chytré hlavy dohromady a vymyslely svinovací metr s tužkou vespod, díky které už nemusíte být závislí na tužkách „externích“. Je možné ho sehnat na Amazonu za 14 dolarů.

Nenasyta v kuchyni

Tuesday, February 10th, 2009

Je to malé, žluté a kulaté…nejspíš od toho, jak se nenasytně a bezedně živí bílými tečkami. Je to nezapomenutelný Pac Man a díky Fredovi a jeho přátelům se nyní může dostat i do vaší kuchyně v podobě chňapky vyrobené z velice odolného silikonu. Takže vám tento buclatý pomocník bude jedině ku pomoci, až budete pracovat na nějaké víkendové pečené dobrotě 🙂

Pružné očko

Monday, January 26th, 2009

Kde byl tento vynález, když jsme se mnozí na základní škole při pracovních činnostech lopotili s nití, která se ne a ne vejít do malého očka jehly. Big Eye Needle je obyčejná šicí jehla s okem, kromě toho, že je vyrobena z neobvyklého kovu – s trochou tlaku se oko jehly roztáhne do velikosti knoflíku. Pryč jsou ty dny nešikovných rukou, protože tenhle výrobek je právem označován jako Must Have – musíte ho mít.

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist