Inteligentní budík Sleeptracker

Vychytávky

Pokud nemáte rádi ranní vstávání tak jako já, nebo s ním máte po většinu roku problém, je tady novinka, která by nám všem v tomto směru pomohla vyřešit tuto nepříjemnost. Jak se říká, lidé se dle toho, jak pozdě v noci chodí spát nebo jak brzy ráno vstávají dělí na tzv. „noční sovy (zvěř)“ nebo “ranní ptáčata“. Těm “nočním sovám“, které ráno musí vstávat by se mohlo zdát, že v tomto směru to mají lidé typu “ranní ptáčata“ snažší. Ale není pravdou, že když člověk sice ráno vstávat umí, vzbudí se příjemně odpočat a pln energie. Pro snažší vstávání a příjemně započatý den je zde novinka pod názvem Sleeptacker, inteligentní budík, který pozná, kdy Vás má příjemně vzbudit.

Funkce tohoto budíku spočívá ve sledování Vašeho spánkové cyklu. Jelikož jej nosíte na zápěstí jako hodinky, má možnost monitorovat signály z Vašeho těla, které naznačují, zda spíte nebo jste vzhůru. Proto je tento inteligentní budík  pro své užívání velmi individuální záležitostí.  Vnitřní senzor zaznamená i nejméně patrné fyzické signály z Vašeho těla. Dle naměřených hodnot zjistí, kdy je nejlepší moment Vás probudit, aby jste se cítili co nejpříjemněji.

V průběhu spánku každé noci se tělo – mysl nachází v několika spánkových cyklech. U každého jedince jsou tyto spánkové cykly různé. Je mnoho faktorů, které mohou ovlivnit spánkové cykly, jako např. strava, cvičení, léky, drogy a alkohol, stres, potíže se spánkem a vynechávání spánku. Typický spánkový cyklus má 5 fází přibližně trvajících 90-110 minut. Úkolem tohoto inteligentního budíku Sleeptracker je tedy Vás probudit z té fáze spánku, ze které se Vám bude nejlépe vstávat, a po probuzení v tomto čase se bude cítit nejlépe a odpočatě. Budík SLEEPTRACKER® může najít četné okamžiky v rámci spánkového cyklu, kdy jste téměř v bdělém stavu. Monitorování Vašeho spánku vede tedy k probuzení v optimálním čase. Tento chytrý budík je vhodný nejen pro lidi cestujícími časovými pásmi, obchodníky, kteří chtějí mít náskok, studenty, kteří mají proměnlivý rozvrh hodin, nebo zaneprázdněné maminky, které se potřebují snadno probouzet, ale také pro všechny zvídavé jedince jenž mají snahu ovlivnit kvalitu svého života.

Z recenzí na užívání Sleeptrackeru jsme se dověděli, že výsledky jsou nesporné. Uživatele inteligentního budíku jsou s novými možnostmi velmi spokojeni a  nemálo z nich  kromě příjemného vstávání, taktéž objevila zvídavost ve sledování vlastního spánkového režimu…

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist