Masážní křesla

Blog, Vychytávky

Necíte se zrovna ve své kůži? Pobolívají Vás záda z práce u PC v kanceláři, či jste unavení a jediné co by jste si přáli je pohoda? Jedním ze skvělých způsobů, jak se do ní dostat je masáž. Že nemáte čas někam běhat? Zkuste tedy pomyslet na masážní křeslo, které by tuto službu pro Vaše tělo udělalo.

Masážní křesla jsou v dnešní době na trhu dostupnou záležitostí, takže si jej můžete dovolit i u Vás doma, v kanceláři nebo jej pořídit jako originální dárek někomu blízkému.  Rodinní příslušníci a návštěvy se o místo v masážním křesle budou předhánět a určitě se jim domů jen tak chtít nebude.  Vy jste však paní/pánem domu, takže si jej užijete nejvíce. 

Masážní křesla se od sebe liší zpracováním materiálů, masážními funkcemi a použitými technologiemi, v neposlední řadě také provedeným designem.  Pojďme se tedy společně podívat na nabídku jednoho z těchto rozmalovačů Vašeho těla – masážního křesla.

Jelikož si jako  žena potrpím i na design,  rozhodla jsem se podívat na zoubek masážnímu křeslu JETT-31 Toto křeslo je na pohled tedy opravdu nádherné, čas v něm budete chtít trávit snad stále díky jeho technickým vymoženostem jako je například funkce diagnostiky pozice ramen tlakovými senzory, což zajistí masáž odpovídající přesně Vaší postavě.  Součástí dodávky křesla je také velký srozumitelný ovladač, který Vás informuje o právě probíhající masáži.

A jakouže masáž tímto křeslem si můžete představit?

4 masážní hlavice zajišťující masáž v oblasti zad od pasu až po krční svalstvo

Masážní techniky: roztírání, kmitání, bušení, mačkání prsty a vibrace

Vzduchová či vibrační masáž pro hýždě, lýtka a chodidla

Elektronické polohování zádové a nožní opěrky a mnohé další, o kterém se můžete dovědět více zde.

 

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist