Konec vinylovým deskám?

Počítače, Přehrávače, Vychytávky

Před nedávnem jsem tu psala o vychytávce, díky které jste si mohli hudbu za starých MC kazet přehrávat v počítači a dokonce převádět do MP3 souborů. Dneska tu mám něco trochu podobného, nejde však o kazety, ale o staré dobré gramofonové desky. Bohužel nelze převádět z jen tak ledajakého gramofonu a tak váš starý přehrávač budete asi muset vyměnit za nový, má však vcelku moderní vzhled, takže vám v interiéru nějakou tu parádu udělá. Co se týče technické stránky, je zabalen se všemi kabely potřebnými pro připojení jak k PC tak i ke stereo soustavě (jak jinak než USB). Je dodáván s programem Audacity, který je kompatibilní s PC i MAC a slouží k odstranění charakteristických nedostatků vinylových desek. Tento software také podporuje vysokorychlostní nahrávání a poté opět vrací záznam do původní rychlosti a následně je možno jej uložit jako MP3 nebo WAV. Umožňuje připojení ke stávající audiosoustavě. Plug and play USB kompatibilní jak s Windows, tak s MAC.
Zatoužili jste oprášit své staré desky a uložit si je do kvalitnějšího a trvanlivějšího formátu? – s touhle věcí to nebude problém. (99.99$ asi 1660 korun)

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist