Konečně pořádné boty…?

Design

Nepatřím zrovna mezi milovníky zimních sportů. Co se týče lyžování, moje poloha většinou spočívá v tom, že se válím na zemi s lyžemi nad hlavou a hůlkami bezradně mávám do vzduchu. Tedy aspoň spočívala, než jsem to definitivně vzdala a zůstala u sáněk a stavění sněhuláka.
Snad proto nemůžu až tak úplně posoudit, jestli tenhle nápad zdokonalení lyžařských bot je až tak nápaditý, ale nechám prostor vám, odborníkům a lyžařům, abyste to posoudili.
Možná si někteří z vás říkají, proč musí lyžařské boty bolet? Proč by si lyžaři nemohli užít stejný komfort jako „snowborďáci“? Problém s komfortem vyřeší správná a zdokonalená konstrukce, která umožní odstranit tlak. boty POC Tarsus mají spojený jazyk se zbytkem obuvi tkaničkami, jejichž utažení lze regulovat kolečkem. A pomocí přesměrování jedné součásti vzadu na botě lze přenastavit botu z modulu chození do modulu na lyžování. Ovšem co já vím, některé boty se při zaklapnutí do lyže přenastaví samy.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist