Nástěnný bar

Design

Zdá se vám snad že už jste příliš opilí, protože bar na zdi se vám zdá nemožný? Je fakt, že ani já nepatřím mezi alkoholové nadšence a přihnu si jen svátečně, ale kdybych si někdy domů pořizovala nějaký bar, možná bych uvažovala nad tímto nástěnným barem, který by v prostoru vypadal zajímavě alespoň svým designem. Možná se vám může zdát, že vypadá jako klasická polička, na kterou si dáte svoje trofeje, ale není mnoho poliček, které tak vypadají, ale přitom plní funkci bezvadného baru. Jen si představte všechny vaše likérové vášně nebo závislosti na každovečerní sklence Dom Perignonu. Všechny svoje oblíbené pochoutky můžete uložit do baru o tří boxech, ale navíc můžete pro každý box nastavit individuální teplotu.

Ovládací panel se nachází po levé straně a dvířka boxů se otevírají hydraulicky směrem nahoru, podobně jako moderní kuchyňské skřínky. Tak tomu říkám alkoholové nebe.

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist