Pojmenuj si hvězdu

Uncategorized

Není nutné snášet rovnou modré z nebe, přesto existuje výjimečný dárek, který vám při pohledu na nebe zaručí, že svou milou můžete oslnit vědomostí o názvech hvězd,…tedy alespoň jedné a to za předpokladu, že si ji sami pojmenujete. Tady si můžete koupit speciální dárkovou sadu,ve které se nachází listina s konkrétními souřadnicemi právě vaší hvězdy, kterou si můžete zaregistrovat přiloženým formulářem a sami si ji pojmenovat. Nebo můžete jméno nechat rovnou na obdarovaném. Takže pokud máte nějakého známého, který se nedokáže odtrhnout od dalekohledu a na hvězdách může oči nechat, nebo kamaráda, který se zvláštním nadšením a pohledem upřeným do nebes očekává přílet jiných civilizací, nebo je vaše babička přesvědčená o svých zvláštních schopnostech číst z hvězd, je to před Vánocemi ideální inspirace na dárek.
Jak vlastně registrace hvězdy probíhá? Sada Pojmenuj si hvězdu obsahuje souřadnice Vaší hvězdy, kterou si můžete vyhledat na přiložené mapce. Zvolíte si jméno hvězdy a pak ji stačí jen zaregistrovat po internetu. Do 20ti dnů Vám z The British Library přijde oznámení o úspěšné registraci. Pokud budete chtít nechat pojmenování na obdarovaném, pro tento případ je v sadě přiložen i vkusný dárkový certifikát napsaný ozdobným písmem.
Pro všechny případy v balení najdete i návod a ten, včetně všech ostatních listin, je přeložen do češtiny pro snazší orientaci.

1 Comment »

Comment by Soph and Veevee

Tohle je hvězda přátelství pro Soňu. Nejen pro ni ale i pro všechny kamarádky.

Posted on May 19, 2009 at 8:58 pm

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist