UFO s autopilotem

Vychytávky

Dnes tu mám docela zajímavou hračku, spíše pro kluky. Přestože už dnes najdete široký výběr nejrůznějších modelů a hraček na dálkové ovládání, mám tu pro vás UFO, které je mezi svými druhy tak trochu unikátní. Tento model na dálkové ovládání totiž nemá hlavní rotor, který by ho udržel ve vzduchu, ale pouze dvě postranní vrtulky, které UFO roztočí. A díky vztlaku udrží model ve vzduchu. Další zajímavostí je režim autopilot, který ve vzduchu dokáže odhalit nedaleký objekt a dokonce se mu vyhnout. A pokud byste si létání chtěli nějak zpestřit a udělat dokonce závody v manévrování, můžete se snažit sestřelit protivníka narážením. Při třech nárazech je nutné UFO restartovat, protože hračka protivníka se stane neovladatelnou a vy si zajistíte výhru.
hračka je přizpůsobena k létání v interiérech a je vhodná pro všechny starší osmi let. U UFA najdete vestavěný akumulátor, který se nabíjí přímo z ovladače.
Další zajímavosti i podrobnosti o RC UFO najdete zde. Dále mají i jiné RC vrtulníky.

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist