Repasovaná výpočetní technika – způsob, jak ušetřit

Blog

Máte doma počítač, který stále více nedostačuje vaším požadavkům a hrozí reálné nebezpečí, že se brzy vydá do nebeských počítačových lovišť? To je nezáviděníhodná situace zvláště v okamžiku, kdy zrovna nedisponujete dostatečným množstvím peněžních prostředků na koupi nového. Repasovaná výpočetní technika je tu ovšem od toho, aby vám vytrhla trn z paty!

Repasovaná výpočetní technika je zdrojem vysoké kvality za nízkou cenu

Někteří lidé se netají svými obavami před koupí repasovaných výrobků. V okamžiku, kdy je zakoupí u prověřených prodejců, se však tyto starosti jeví většinou jako liché. Repasované pc nebo repasovaný notebook je od toho nového zpravidla k nerozeznání a disponuje stejnou funkčností. Rozdíl v ceně je ovšem naprosto zásadní položkou, když umožňuje ušetřit až 70 % finančních prostředků, které by bylo nutné vydat za nový přístroj.

Původ repasovaných výrobků je přitom velmi rozmanitý. Jedná se o předváděcí modely či počítače vrácené v zákonné lhůtě, jež spojuje především to, že byly velmi málo používány. Proto je zbytečné dělat si starosti s možným opotřebením.

Spolehlivost repasovaných produktů je ještě před prodejem testována

Spolehlivé obchody, které repasovanou výpočetní techniku nabízejí, si navíc i kvůli velké konkurenci v daném odvětví musí dobře hlídat svoji reputaci. Již z té příčiny jsou všechny tyto přístroje ještě předtím, než jsou inzerovány, opakovaně a důsledně testovány, aby se minimalizovalo riziko vzniku nějaké závady.

V okamžiku, kdy je objevena nějaká vadná součástka, dochází k její náhradě za novou. Tímto způsobem je možné zakoupit i takřka nepoužívané repasované počítačové příslušenství. Repasovaná tiskárna nebo repasovaný lcd monitor splní bez problémů svoji funkci. Ruku na srdce, kdo k občasnému tisknutí doma potřebuje zcela novou tiskárnu za přemrštěnou cenu?

Na repasovanou výpočetní techniku dostane kupující záruční list

Repasovaná výpočetní technika je vhodným nákupem i z té příčiny, že je na ni poskytována záruční lhůta. V okamžiku, kdy dojde k výjimečné situaci, kdy se skutečně objeví nějaká porucha, tak je jednoduchým řešením zanesení poškozeného přístroje do servisu, kde si s jeho opravou zpravidla lehce poradí.

Výskyt případných poruch je navíc minimalizován skutečností, že většina z nich se obvykle objeví krátce po nákupu nového pc nebo notebooku, repasované výrobky jsou ale již po onu kritickou dobu zaběhlé a vyzkoušené.

Repasovanou výpočetní techniku je možné zakoupit i na splátky

Prodejci repasované výpočetní techniky si jsou vědomi, že řada jejich zákazníků nemá peněz nazbyt. Proto jim umožňují pořídit si při nákupu výhodné splátkové kalendáře, v jejichž průběhu přeplatí jen minimální finanční částky, ale potřebné přístroje mohou samozřejmě využívat hned!

inComputer.cz

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist