Kurzy češtiny pro cizince jsou v kurzu

Blog

Čeština. Jazyk, o kterém sami rodilí mluvčí tvrdí, „že by se ho nikdy nechětěli učit“. Jazyk máme krásný, poetický, což o to. Ale těch slovíček, pravidel a ještě víc nepravidelností a hlavně výjimek!

O to víc jsme překvapeni, jaká „banda“ zájemců o kurzy češtiny pro cizince se nám každoročně sejde. Odvážlivci to jsou. Odvážlivci šikovní.

A tak učíme. Učíme češtinu a děláme to už moc roků. A děláme to rádi. Děláme to tak dlouho, že už se v naší nabídce zrodila, troufáme si tvrdit, slušná základna možností pro všechny, kteří kurzy češtiny z jakéhokoliv důvodu potřebují.

Máme skupinové kurzy češtiny pro ukrajince, rusy, i další skupiny studentů. Máme roční kurz češtiny pro cizince, ale taky třeba přípravný kurz češtiny pro úspěšné složení zkoušky B1. To bylo na úvod až příliš informací. Co zbývá? Podívat se na každý kurz ještě podrobněji!

Roční kurz češtiny pro cizince

Roční kurz češtiny pro cizince je ideální volbou pro všechny, kteří ve své zemi úspěšně dokončili střední školu a ve vysokoškolském vzdělání by chtěli pokračovat v České republice. Je třeba zdůraznit, že začít studovat na české výšce pro cizince není jen tak.

Nejde jen o to úspěšně složit přijímací zkoušky, ale zároveň dodat taky potvrzení o tom, že zájemce o studium skutečně česky mluvit umí. A z toho důvodu je tady roční kurz češtiny!

Studenti cizinci na jeho základě získají vízum, naučí se česky, úspěšně složí zkoušku potvrzující jejich znalost jazyka a hurá na vysokou školu!

Roční kurz češtiny je víceméně takové pomaturitní studium češtiny. Koresponduje se školním rokem, studenti do výuky dochází 5krát týdně na 4 vyučovací hodiny denně. Jedná se o kurz intenzivní, ano. Ale jen díky tomu je jeho úspěšnost tak velká!

Skupinové kurzy češtiny

Skupinové kurzy češtiny pro cizince jsou vhodné pro všechny, kteří se přistěhovali do česka (nebo tady už delší dobu žijí) a hledají cestu, jak si osvojit český jazyk a blíže se seznámit s českou kulturou.

Skupinové kurzy češtiny mají stejný řád jako jakýkoliv jiný jazykový kurz. Otevírá se na různých úrovních, minimální počet účastníků je 4, probíhá jednou týdně v určitý čas. Skupinový kurz si účastníci mohou přihlásit na celý rok, což je 40 lekcí, případně si jej mohou studenti rozdělit do dvou semestrů po 20 lekcích.

Přípravný kurz češtiny na zkoušku B1

Přípravný kurz je skvělou volbou pro všechny, kteří se chystají otestovat své znalosti češtiny a chtějí být na zkoušku spolehlivě připraveni. Přípravný kurz češtiny pro cizince je určen zejména pro ty, kteří chtějí usilovat o získání Osvědčení o znalosti jazyka na úrovni B1.

Nicméně, pokud studenti, například kvůli studiu na vysoké škole, potřebují certifikát dosvědčující B2 nebo i C1 úroveň, můžeme pro ně takový kurz otevřít. Dle zájemců se pak rozhoduje, jestli kurz bude probíhat skupinovou nebo individuáln formou.

Máte ke kurzům češtiny jakékoliv dotazy? Neváhejte se na nás obrátit telefonicky, emailem, případně osobně v kanceláři naší školy v centru Brna, kde vás moc rádi uvidíme.

PELICAN

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist