Repasovaný mobilní telefon se vyplatí

Blog

Váš starý telefon začíná zlobit a vy už se pomalu díváte po novém? Vaše zraky budou nejspíše směrovat na internetu do nejrůznějších internetových obchodů. V těchto obchodech a e-shopech vám budou prodejci představovat především nové typy mobilů.

První problém při koupi nového telefonu může být jeho cena. Říkáte si, musím mít nový telefon za tolik peněz, nebude mi stačit nějaký starší?

Koupit si použitý telefon přes inzerát? Neriskujte!

Použitý mobilní telefon je určitým řešením. Kde ho ale hledat? Můžete se podívat po bazarech, případně na inzeráty, které často najdete na internetových portálech, kde je uživatelé umisťují, pokud se jich chtějí zbavit. Hledat mobil přes inzerát, ale není ve světě spotřební elektroniky vůbec jednoduché a přináší to řadu nástrah.

Použitý mobilní telefon umístěný na portál uživatelem nemusí být vždy v nejlepším stavu. Proč by se někdo zbavoval nového telefonu, který skvěle funguje? Případy se dají najít, ale často už mobil vykazuje sem tam nějakou chybu a závadu.

Jako zákazník přes tyto portály si mobilní telefon koupíte a po nějaké době se může dostavit závada. Jak ji budete reklamovat? Pokud nemáte záruční list, jen těžko budete z uživatele, který vám telefon prodal, lovit peníze zpět či případnou slevu.

Repasované mobilní telefony jsou před prodejem testovány a dostanete na ně záruku 12 měsíců

Nejlepším řešením, pokud hledáte nový mobilní telefon, bude poohlédnout se po repasovaných mobilních telefonech.

Repasované telefony pochází z předváděcích akcí, vrácení v zákonných lhůtách či z velkých korporátních společností, které tu a tam obnovují firemní telefony pro své zaměstnance.

Repasované mobily mají velkou výhodu v několika zásadních ohledech. Mobil je po uvedení do prodeje testován a jeho nedostatky jsou odstraněny, vyměněny vadné díly za nové či opravený software.

Na repasované mobily máte navíc záruku 1 rok a velmi snadno se vám bude vada mobilu reklamovat u obchodníka než u jednotlivce v případě bazarových či “inzerátových” telefonů.

Repasované telefony jsou spolehlivé a se slevou až 60 % proti novým modelům

Cena repasovaných mobilů je výrazně nižší. Repasované telefony pořídíte s až 60% slevou oproti zcela novému modelu. Dobrým tipem pro nákup repasovaných telefonů je podívat se po spolehlivém prodejci a sledovat recenze.

Repasované mobilní telefony se zárukou 12 měsíců jsou často v téměř novém stavu. Repasovaný telefon udělá velkou službu za výhodnou cenu.

Chcete mít jistotu kvalitního repasovaného telefonu?

I když před prodejem prochází telefon testováním a případnými opravami, vyhledejte si konkrétní značku telefonu a přečtěte si recenze na životnost konkrétního typu telefonu. S ohledem na opravy si můžete být jistí velkou kvalitou za skvělou cenu.

Velký výběr repasovaných telefonů značky Apple či Samsung najdete na stránkách inComputer.cz

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist