Zajímavé tipy na vánoční dárky

Blog

Jakmile se blíží vánoční svátky, přidáváme několik vrásek na čele a lámeme si hlavu, čím obdarovat naše blízké. Skoro se zdá, že čím více věcí je v obchodech v nabídce, tím těžší je zaujmout něčím originálním nebo vybrat skutečně praktickou věc. Někdy neznáme vkus a u oblečení máme zase strach ze špatné velikosti. Které dárky vždy potěší?

Hezká knížka

Uspěchaná doba nám bere čas na chvíle pod peřinou s hezkou knížkou. Přesto bychom neměli zapomínat na to, že četba je potravou duše. Knížka se jako dárek hodí dospělým i dětem. Mladší generaci můžete potěšit elektronickou čtečkou knih a starší generaci třeba velkou knihou křížovek. Oblíbeným dárkem jsou i předplatné nejrůznějších časopisů.

Parfém a kosmetika

Parfém a kosmetika už jsou stálicí pod vánočním stromečkem, proto se letos můžete podívat po drobné obměně. Trendem je nejrůznější bio kosmetika.

Krásnou aktivitou je i výroba domácí kosmetiky. Porozhlédněte se po nejrůznějších sadách na domácí výrobu mýdel nebo i zmiňovaných parfémů. Je to úžasný dárek především pro ty, co mohou doma tvořit společně s dětmi.

Pomocník při práci

Notebook už neodmyslitelně patří ke každé domácnosti a zvykli jsme si pracovat i z domu. Proto jej neustále přenášíme a máme ho stále při ruce. Pro domácí kancelář se hodí celá řada praktických pomocníků.

Určitě si prohlédněte třeba ergonomickou myš nebo nejrůznější podložky, co uleví při dlouhé práci. Jakmile usedáte s notebookem k pracovnímu stolu, oceníte i dokovací stanici. Práce s ní je hned rychlejší.

Psaní stylově a elegantně

Ani dnes se neobejdeme bez psacích potřeb, proto střední generaci jistě potěší elegantní a designová sada psacích potřeb. Mladší generace spíše ocení nový tablet nebo chytrý telefon. Pořídit můžete i různá pouzdra nebo kryty s pestrými motivy.

Kreativní sady

Mladší děti se nejvíce zabaví u hraček, které jim umožní něco nového vytvářet. Populární jsou nejrůznější stavebnice, skládanky a hlavolamy. Spoustu legrace přinese i obyčejná plastelína a ti odvážnější mohou pořídit i kinetický písek.

Stále oblíbené jsou i sady na malování, třeba ty doplněné o šablony. Zakoupit můžete i barvičky na sklo nebo fimo hmotu.

Oblíbené hraní her

Není třeba bát se hraní her na počítači. Dnes jsou na trhu k dostání velmi propracované hry, co dětem pomáhají rozvíjet logické myšlení a strategické plánování. Proto je dobrým dárkem i herní notebook a několik her.

Jak ušetřit při nákupu výpočetní techniky

Ty nejoblíbenější dárky jsou samozřejmě dárky z obchodu s výpočetní technikou. Bohužel ale také patří k těm nejnákladnějším. Přesto je chceme našim blízkým dopřát. Jak při nákupu ušetřit? Prohlédněte si nabídku repasovaných notebooků a další repasované výpočetní techniky na stránkách inComputer.cz.

 Jedná se o zařízení z různých výstav, předváděcích akcí nebo ty, které byly vráceny do prodejny bezprostředně po nákupu jako rozbalené. O spolehlivost se nemusíte obávat. I na takové zboží je záruka 1 rok. Vždy se jedná o kusy, které byly pečlivě zkontrolovány a otestovány.

Proč je nepořídit, když jejich cena je nižší třeba i o 70 % oproti cenám nového kusu?

No Comments »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Leave a comment

Copyright Abago Holding s.r.o.,
všechna práva vyhrazena.
Navštivte také další projekty: Služby:  Digi Reality - Realitní vyhledávač | Ušetřím.cz - Vyhledávač cen | Inzerce Dýně.cz - Inzerce zdarma | Moderní svět - Nejen o technologiích
Zábava: PeckaSMS.cz - vyhrajte super ceny | 101her.cz - Online hry zdarma |
TOPlist